Özge Koleji Öğrencilerinin Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Ziyareti

Özel Milas Özge İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri, 21.10.2014 Salı günü, öğretmenleri Aynur ARĞUN ve Ayşe ÇOBANYILDIZI eşliğinde Muğla-Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrenci, öğretmen ve personelini ziyaret ettik.

 

                Öğrencilerimizle birlikte, sosyal yaşam içerisinde bireysel farklılıkların olduğunu, farklılıkların çeşitliliğini, her insanın beceri ve yeteneklerinin geliştirebileceğini, topluma kazandırılabileceğini bu eğitim yuvasında gözlemleyerek, sıcak ilgilerini hissederek, öğrencilerimiz ile birlikte yerinde yaşayarak mutlu olduk. Samimi duygularımızı onlarla paylaştık ve onlarla tanışma mutluluğuna erdik. Bu güzel eğitim-öğretim kurumunun öğretmenlerine, personeline,  güzel ve tatlı öğrencilerine teşekkür ederiz. Sizleri çok sevdik.

2. Sınıflar Sasalı Doğal Yaşam Parkı Gezimiz

11.10.2014 Cumartesi günü ikinci sınıf öğrencilerimiz ile düzenlediğimiz Sasalı Doğal Yaşam Parkı Gezimizden Bazı Kareler.
Oryantasyon Programımız Başlıyor !..

 

 SINIF ŞUBELERİMİZ 08.09.2014 PAZARTESİ GÜNÜ

PROGRAM BAŞLANGICINDA OKULUMUZDA AÇIKLANACAKTIR  


 

1. Sınıflar Oryantasyon Programı İçin TIKLAYIN..

 

5. Sınıflar Oryantasyon Programı İçin TIKLAYIN..

 

 

 

Anaokulumuz Eğitim-Öğretim Dönemine Başladı

 

 

Özel Milas Özge Anaokulu Menteş Şubesi Yeni Eğitim-Öğretim yılına 8 Eylül 2014’te başladı.

3-4-5 yaş gruplarında eğitim veren kurumumuz, doğayla iç içe, yarı olimpik yüzme havuzlu, modern binasında sevgili minikleri heyecanla karşıladı.

Anaokulumuz alanında uzman, donanımlı, genç ve deneyimli öğretmenleriyle sevgili çocuklarımızı okula hazırlayacak. Ayrıca İngilizce, satranç, bale dersleriyle eğitimi destekleyecektir.

Okul bahçesinde yapılan törende Okul Müdürü Z. Nihal CIĞIZ, yaptığı konuşmada çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek için yola çıktıklarını, bu yolda bilim ve fenin ışığında Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı kalarak ilerleyeceklerini 

İlk gün, coşkulu bir kutlama sonrasında oyun, eğlence dolu etkinliklerle sınıflarımızda son buldu. Sevgili minikler ve velilerimiz, heyecanla başladıkları ilk günü mutlu, sevinçli bir şekilde noktaladılar.

 

İngiltere Yaz Okulumuz İlk Haftasını Geride Bıraktı

Öğrencilerimiz İngiltere Yaz Okulu Kapsamında İlk Haftayı Başarılı Bir Şekilde Geride Bıraktılar. 

 

 

 

 

 

 

 

Buradasınız: Özge Koleji > Özge'den Haberler