Anaokulumuz Eğitim-Öğretim Dönemine Başladı

 

 

Özel Milas Özge Anaokulu Menteş Şubesi Yeni Eğitim-Öğretim yılına 8 Eylül 2014’te başladı.

3-4-5 yaş gruplarında eğitim veren kurumumuz, doğayla iç içe, yarı olimpik yüzme havuzlu, modern binasında sevgili minikleri heyecanla karşıladı.

Anaokulumuz alanında uzman, donanımlı, genç ve deneyimli öğretmenleriyle sevgili çocuklarımızı okula hazırlayacak. Ayrıca İngilizce, satranç, bale dersleriyle eğitimi destekleyecektir.

Okul bahçesinde yapılan törende Okul Müdürü Z. Nihal CIĞIZ, yaptığı konuşmada çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi onlara emanet etmek için yola çıktıklarını, bu yolda bilim ve fenin ışığında Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı kalarak ilerleyeceklerini 

İlk gün, coşkulu bir kutlama sonrasında oyun, eğlence dolu etkinliklerle sınıflarımızda son buldu. Sevgili minikler ve velilerimiz, heyecanla başladıkları ilk günü mutlu, sevinçli bir şekilde noktaladılar.

 

Oryantasyon Programımız Başlıyor !..

 

 SINIF ŞUBELERİMİZ 08.09.2014 PAZARTESİ GÜNÜ

PROGRAM BAŞLANGICINDA OKULUMUZDA AÇIKLANACAKTIR  


 

1. Sınıflar Oryantasyon Programı İçin TIKLAYIN..

 

5. Sınıflar Oryantasyon Programı İçin TIKLAYIN..

 

 

 

Okulumuzda Karne Günü Heyecanı

Geçirdiğimiz başarılı bir eğitim-öğretim döneminin ardından öğrencilerimiz karne sevincini yaşadı.Arkadaşlarından bir süre ayrılmanın üzüntüsünü yaşayan öğrencilerimiz, aynı zamanda yaz tatilinin coşkusunu hissettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İngiltere Yaz Okulumuz İlk Haftasını Geride Bıraktı

Öğrencilerimiz İngiltere Yaz Okulu Kapsamında İlk Haftayı Başarılı Bir Şekilde Geride Bıraktılar. 

 

 

 

 

 

 

 

8.Sınıf Veda Gecemiz

 

Okulumuzu başarıyla bitirip TEOG sınavında da aynı başarıyı gösteren öğrencilerimizle beraber veda gecesi düzenledik.Okulumuz sosyal tesislerinde düzenlediğimiz gecede öğrencilerimiz doyasıya eğlenirken, ailelerde kep atma töreninde duygulu ve mutlu anlar yaşadı.Hayatta bitiyor gibi gözüken şeylerin aslında yeni başlangıçlar olduğunu iyi bir şekilde kavrayan öğrencilerimizin yolunun açık olacağından eminiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buradasınız: Özge Koleji > Özge'den Haberler