KURUCU

WhatsApp Image 2018-09-18 at 22.14.04

Seyhun Haktanır

Kurucu


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/alicansa/public_html/ozgekoleji.com/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 184

Özge Koleji; eğitim-öğretim sektöründe faaliyetine 2002 yılında, “Kreş ve Gündüz Bakımevi” olarak başladı. 2009 yılında bünyesinde anaokulu, ilkokul ve ortaokul bulunan; o zamanki tanımıyla “İlköğretim Okulu” olarak faaliyetini ileri bir aşamaya taşıdı. Özge Koleji 2017 yılında lise inşaatını, ona müteakiben de “Anadolu Lisesini” faaliyete geçirdi.

Özellikle Muğla’da ve Türkiye çapında önemli başarılara imza atan Özge Koleji; TEOG döneminden önce yaşanan beş yıllık kısa bir süre içinde, bir kez SBS Muğla birincisi ve iki kez SBS Muğla ikincisi olma başarısını gösterdi. TEOG döneminde de bir kez Muğla birincisi ve yine iki kez Muğla İkincisi olma başarısını gösterdi.

Yerel Duruş, Evrensel Kavrayış ile…

Özge Koleji; öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve tüm çalışanları ile; ÇAĞDAŞ, ATATÜRKÇÜ, DEMOKRAT, CUMHURİYET’e ve MANEVİ DEĞERLERİNE bağlı BÜYÜK BİR AİLEDİR.

Özge Kolejinin hedefi:

İki yabancı dili üst düzeyde kullanabilen, bilim ve teknoloji üreten bireyler yetiştirmek, akademi dünyasına üretken, özgür beyinler kazandırmaktır.

Özge Koleji Öğrencileri

ÖZGÜRDÜR,
ÖZGÜVENLİDİR,
DÜNYA VATANDAŞIDIR ve
MUTLUDUR.

Seyhun HAKTANIR
Kurucu